Обчисліть масову частку оксигену у сполуці ZnSO4.


Ответы на вопрос

Отвечает Мошник Богдан.

Ответ:38%

Объяснение:Mr(ZnSO4)=65+32+64=161

Ar(O)=16

W(O)=Ar(O)×n(O)/Mr(ZnSO4)×100%=16×4/ /161 × 100%=39%