Узындыгы 800 см таспанын шетинен бир болигин киып алганнан кейн,онда тагы 300 см калды .Неше

сантиметр таспа киып алынды?

Ответы на вопрос

Отвечает Устаева Наталья.

Ответ:

500

Пошаговое объяснение:

800-х=300

х=300-800

х=-500

или 800-300=500