3 Вінниці до Одеси виїхав велосипедист зі швидкістю 18 км/год. У той самий час з Одеси до Вінниці

виї- хала автівка зі швидкістю 89 км/год. Через 4 год ве- лосипедист і автівка зустрілися. Знайди відстань від Вінниці до Одеси.

Ответы на вопрос

Отвечает Арсланова Рамзия.

Ответ:

18*4=72(км)-проїхав велосипедист за 4 год

89*4=356(км)проїхала автівка за 4 год

356+72=428(км)- з Вінниці до Одеси

Пошаговое объяснение: