З Вінниці до Одеси виїхав велосипедист зі швидкістю 18км./год. У той самий час з Одеси до Вінниці

виїхала автівка зі швидкістю 89км./год через 4 год. велосипедист і автівка зустрілись знайди відстань від Вінниці до Одеси Будь ласка по діям

Ответы на вопрос

Отвечает Поддубная Кариночка.
1)18+89=107(км/год)-швидкість зближення
2)107•4=428(км)-відстань від Вінниці до Одеси
Відповідь:428км