Допоможіть Різницю чисел 8 і - 3 Відношення чисел 12 і 4 2,7-3/10×7 2 1/3-2/5×5/6 2x-3z+1


Ответы на вопрос

Отвечает Анна Бушмельова.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

   Різниця чисел 8 і -3:

   8−(−3)=8+3=118−(−3)=8+3=11.

   Відношення чисел 12 і 4:

   124=3412​=3.

   Вираз 2.7−310⋅72.7−103​⋅7:

   2.7−310⋅7=2.7−2110=2.7−2.1=0.62.7−103​⋅7=2.7−1021​=2.7−2.1=0.6.

   Вираз 213−25⋅56231​−52​⋅65​:

   Спершу перетворимо 213231​ в неправильний дріб:

   213=2⋅3+13=73231​=32⋅3+1​=37​.

   Тепер обчислимо вираз:

   73−25⋅56=73−13=63=237​−52​⋅65​=37​−31​=36​=2.

   Вираз 2x−3z+12x−3z+1:

   Це просто лінійний вираз змінних xx і zz, який не можна обчислити без конкретних значень цих змінних. Результат буде залежати від конкретних значень xx і zz.