Ьуло відремонтовано 2/7 верстатів у цеху. Скільки верстатів у цеху, якщо відремонтовано 28

верстатів? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сажнева Мария.

28 станков - 2/7 (часть целого)

Все станки - 7/7 = 1 (целое)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Находим целое по его части:

28 : 2/7 = 28 · 7/2 = 14 · 7 = 98 - все станки в цехе.

Відповідь: 98 верстатів в цеху.