86. Сәйкес бірлік кесіндіні таңдап, 1) А (10), В (80), С (70), М 2) A (4), В (8), С (20), М 3) А

(13), В (26), С (52), М (65) нүктелерін координаталық сәуледе (100); (24); салыңдар.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврикова Мария.

Ответ:

Координаталық сәуледе нүктелерді таңдау үшін, олардың бірлік кесінділіктеріні жасау керек. Бірлік кесінділіктерінің суммасы 100 болуы керек.

A (10), В (80), С (70), М:

A + В + С + М = 10 + 80 + 70 + М = 160 + М = 100 (керек болатын сумма)

М = 100 - 160 = -60

A (4), В (8), С (20), М:

A + В + С + М = 4 + 8 + 20 + М = 32 + М = 100 (керек болатын сумма)

М = 100 - 32 = 68

A (13), В (26), С (52), М (65):

A + В + С + М = 13 + 26 + 52 + 65 = 156 + М = 100 (керек болатын сумма)

М = 100 - 156 = -56

Сіздің сұрауыңызда көрсетілген нүктелердің координаталық сәулесі болатын (4; 8; 20; 68) жауабы дайын болды.

Пошаговое объяснение: