X : 3 + 141 = 160 як розв'язати це рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Коновальчук Юлія.

Пошаговое объяснение:

Щоб розв'язати рівняння X : 3 + 141 = 160, спочатку віднімемо 141 з обох боків рівняння:

X : 3 = 160 - 141

Отримаємо:

X : 3 = 19

Далі, щоб виразити X, помножимо обидві сторони на 3:

X = 19 * 3

Отримаємо:

X = 57

Отже, розв'язком рівняння є X = 57.