530. Знайди коренi рiвнянь. 1) 6 296+8 309 = 5.x 2) 1500:y + 49 = 124 3) 21809-z 310 = 9409 4) c.

19-316 316 45 045 Домашнє завдання (зробити 5) (1555 + x):28 = 86 6) 8 132:(y +98) = 76 7)(z-9017):25 = 250 8) 380 (910-c) = 7600

Ответы на вопрос

Отвечает Шкраба Александр.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Ось корені рівнянь:

1) 6 296 + 8 309 = 5x

14 605 = 5x

x = 14 605 ÷ 5

x = 2921

2) 1500:y + 49 = 124

1500÷y + 49 = 124

1500÷y = 124 - 49

1500÷y = 75

y = 1500 ÷ 75

y = 20

3) 21809 - z 310 = 9409

21809 - 310z = 9409

21809 - 9409 = 310z

12 400 = 310z

z = 12 400 ÷ 310

z = 40

4) c. 19 - 316 316 45 045

19 - 316c + 45 045 = 0

45 064 - 316c = 0

316c = 45 064

c = 45 064 ÷ 316

c = 142

Домашня робота

5) (1555 + x)÷28 = 86

1555 + x = 28 × 86

1555 + x = 2408

x = 2408 - 1555

x = 853

6) 8 132 ÷ (y + 98) = 76

8132 = 76 × (y + 98)

8132 = 76y + 76 × 98

8132 = 76y + 7448

76y = 8132 - 7448

76y = 684

y = 684 ÷ 76

y = 9

7) (z - 9017)÷25 = 250

z - 9017 = 25 × 250

z - 9017 = 6250

z = 6250 + 9017

z = 15,267

8) 380 × (910 - c) = 7600

380 × 910 - 380c = 7600

345,800 - 380c = 7600

-380c = 7600 - 345,800

-380c = -338,200

c = -338,200 ÷ -380

c = 890