Решить уравнение: 3(0,3x+3)=2(0,2x+2)=? 5(0,5x-5)=6(0,6x-6)=?​


Ответы на вопрос

Отвечает Raud Angelina.
Вот это правильно что процентов уверен

Отвечает Юдаков Вадим.
Давайте вирішимо обидва ці рівняння:

3(0,3x + 3) = 2(0,2x + 2)
Спочатку розкриємо дужки, перемножимо кожну сторону рівності і спростимо вираз:

0,9x + 9 = 0,4x + 4

Тепер віднімемо 0,4x від обох сторін:

0,9x - 0,4x + 9 = 4

0,5x + 9 = 4

Тепер віднімемо 9 від обох сторін:

0,5x = -5

Тепер розділимо обидві сторони на 0,5:

x = -5 / 0,5

x = -10

Отже, розв'язок першого рівняння - x = -10.

5(0,5x - 5) = 6(0,6x - 6)
Аналогічно, розкриємо дужки, перемножимо сторони та спростимо вираз:

2,5x - 25 = 3,6x - 36

Тепер віднімемо 2,5x від обох сторін:

2,5x - 2,5x - 25 = 3,6x - 2,5x - 36

-25 = 1,1x - 36

Тепер додамо 36 до обох сторін:

-25 + 36 = 1,1x

11 = 1,1x

Тепер розділимо обидві сторони на 1,1:

x = 11 / 1,1

x = 10

Отже, розв'язок другого рівняння - x = 10.