Два кути чотирикутника становлять 60° і 130°, а третій дорівнює їх різниці. Знайдіть четвертий кут

чотирикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Шатов Тимофей.

Ответ:

100 градусів. Буду вдячний, якщо ви зробите мою відповідь найкращою

Пошаговое объяснение:

якщо 3-й кут дорівнює різниці 1-го і 2-го кутів, то 3кут=130-60=70градусів. Сума чьотирьох кутів дорівнює 360градусів, то
4 кут = 360-(60+130+70)=100градусів