Запиши вираз й обчисли його значення.а) до 120 додати добуток чисел 7 і 6.б)добуток чисел 7і 9

збільшити на 20 одиниць. в)сума часток чисел 70 і 7 та 28і 7

Ответы на вопрос

Отвечает Леснова Татьяна.

Ответ:

120+7×6=167

7×9+20=83

70:7+28:7=14

Пошаговое объяснение:

Все вірно