Допоможіть будь ласка Обчисли значення буквених виразів за ланцюжком та дізнайся,яке число сховав

смайлик.(2,8 + 1,6) : 2 =a - (a-1,3) : 3 = b - 8,7 - b - 0,1 = c → с - 10 + 16 = ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Леана.

Обчислимо вираз у перших дужках: (2,8 + 1,6) : 2 = 4,4 : 2 = 2,2.

Обчислимо вираз у других дужках: a - (a - 1,3) : 3 = a - (a/3 - 1,3/3) = a - (a/3 - 0,433) = a - (a/3 - 13/30).

Знайдемо значення a: a - (a/3 - 13/30) = b.

Обчислимо вираз c: 8,7 - b - 0,1 = c.

Підставимо значення b з попереднього виразу: 8,7 - (a - (a/3 - 13/30)) - 0,1 = c.

Враховуючи, що c вже обчислено, вираз стає: 8,7 - (a - (a/3 - 13/30)) - 0,1 = c - 0,1 = c - 10 + 16 = 6.

Отже, відповідь: c = 6.