Тікбұрышты параллелепипедтің көлемі Vсм3 , табанының қабырғалары 6 см және 7 см , ал биіктігі –h

см. V көлемінің h биіктігіне тәуелділігінің формуласын көрсетіңіз

Ответы на вопрос

Отвечает Dobrev Olya.

Ответ:

V= a*b*h

V= 6*7*h= 42 h