БA Фигураның көлемін тап. Параллелепипедтің көлемі – 64 см, ені – 4 см, биіктігі – 2 см.Осы

параллелепипедтің ұзындығы 3 см-ге кішірейтілді. Алын-ған параллелепипедтің көлемін анықта.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ли Данил.

v=64см

c=2см

b=4см

a=?,3см кішірейтілді

Ш:64:(4×2)=8см

8+3=11

11-3=8

Ж:Ұзындығы 8 см

Пошаговое объяснение:

Может не правильно. Я не знаю...