Який з поданих дробів дорівнює дробу 12/18 А) 18/12 Б) 12/3 В) 2/3 Г) 2/18. Розпишіть все мені


Ответы на вопрос

Отвечает Вытнов Роман.

Ответ:

В

Пошаговое объяснение:

12/18=6/9=4/6=2/3

Отвечает Смирнов Сава.

Ответ: В

Пошаговое объяснение:

А) 18/12>1, а 12/18<1.

Б) 12/3>1, а 12/18<1.

В) 2/3=(2*6)/(3*6)=12/18.

Г) 2/18<12/18.

Ответ: В.