Спростити та обчислитидва вирази 0,5(1,6x-6,4y)-2,4(1,5x+y) Якщо х=3 у=-4,5 5/8(3,2m-1

3/5n)-7,2*(-4/9m+2,5n) Якщо m=-10 n=-0,1

Ответы на вопрос

Отвечает Симонова Елизавета.

0,5(1,6x-6,4y)-2,4(1,5x+y)=0.8x-3.2y-3.6x-2.4y=-2.4x-6.8y=-2.4*3-6.8*(-4.5)=-7.2+30.6=23.4

Якщо х=3 у=-4,5

5/8(3,2m-1 3/5n)-7,2*(-4/9m+2,5n)=5/8(16/5m-8/5n)-36/5(-4/9m+5/2n)=2m-n+16/5m-18n=26/5m-19n=26/5*(-10)-19*(-0.1)=-52+1.9=-50.1

Якщо m=-10 n=-0,1