Дріб 7/25 перевести у відсотки допоможіть мені вблагаю


Ответы на вопрос

Отвечает Gis Angelina.

Ответ:

7/25 = 28%.

Пошаговое объяснение:

7/25 = 7 : 25 = 0,28 = 28%.

Или

7/25 = (7•4)/(25•4) = 28/100 = 28%.