6. Дымбілмеске өрнектер бойынша есеп құрастыруға көмектес. а) (45 + 25) - 3ә) (450 + 250) : 5б)

(85 + 25) — 40в) 500 — 120 - 4​

Ответы на вопрос

Отвечает Мишин Михаил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а) (45 + 25) - 3 =70-3=67

ә) (450 + 250) : 5 =700:5=140

б) (85 + 25) — 40 =110-40=70

в) 500 — 120 - 4​=376

Отвечает Барешева Камила.

Ответ:

1)67

2)14 или 140

3)70

4)376