Учні поїхали на екскурсію в 3 легкових машинах,по 4 учні в кожній машині,та в 7 мікроавтобусах,по 9

учнів у кожному мікроавтобусі. Скільки всього учнів поїхало на екскурсію?

Ответы на вопрос

Отвечает Шкребец Макс.
3*4=12 (уч.) у 3 машинах
7*9=63 (уч.) у 7 мікроавтобусах
63+12=75 (уч.) всього поїхало на екскурсію.