У Квітковому магазині 7/10 троянд білі, це становить 70 штук. Скільки всього троянд у магазині?

Допоможіть розв'язати будь ласка.

Ответы на вопрос

Отвечает Воронюк Вадим.

7/10 троянд білі, тобто 70 троян (які білі) составляють 7/10 от усіх.

Нехай х - всі троянди. Тоді 7/10х=70.

х=70*10/7=100 трояндів усіго.

Відповідь: 100 трояндів.

(Извиняюсь за мой украинский, и из России)

Отвечает Васильева Анастасия.

Ответ:7/10-70 роз

70:7•10=100 роз

Всего в магазине 100 роз

Пошаговое объяснение: