EKOE 48 84 помагите пж у меня тжб​


Ответы на вопрос

Отвечает Колиниченко Дарья.

Ответ:ЕКОЕ(48;84)=7×2×2×2×2×3=336

48=2×2×2×2×3

84=2×2×3×7

Пошаговое объяснение:менікі дұрыс біз бұл тақырыпты өтіп кеткен біз и мен бес алдым