у скільки разів об'єм прямокутного паралелепіпеда з вимірами 6см , 8см , 2см більший за обєм куба з

ребром 2 см

Ответы на вопрос

Отвечает Пафиков Виктор.

Відповідь: у 12 разів

Покрокове пояснення:Vкуба=2*2*2=8

Vпар=6*8*2=96

96/8=12