У магазині продали 150 кг фруктів. У перший день продали - 8/15 усіх фруктів, а в другий – 6/15

усіх фруктів. Скільки кг фруктів було продано за два дні? срочно ставлю много балов

Ответы на вопрос

Отвечает Абдрахманов Нурасыл.

Ответ:

140КГ

Пошаговое объяснение:

ВСЕГО - 150

1 ДЕНЬ - 8/15, 8/15*150=80

2 ДЕНЬ - 6/15, 6/15*150=60

80+60=140

Отвечает Мушенко Георгий.

Ответ:

140 кг

8/15=80/150

6/15=60/150

8+6=80+60=140/150