1.Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 25см, а його бічна сторона 9,8 см.Знайти основу

трикутника. Зроочно у меня завтра уже урок СРОЧНОО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Мальцева Варя.

Ответ:

5,4 см

Пошаговое объяснение:

1. Боковые стороны равнобедренного треугольника равны. Каждая из них по 9,8 см, тогда их сумма равна

9.8 + 9.8 = 19,6 (см).

2. 25 - 19,6 = 5,4 (см) - длина основания.


Отвечает Шаповалова Саша.

Ответ:

Рівнобедрений трикутник має дві однакові бічні сторони і одну основу. Основа трикутника - це третя сторона, яка не є бічною.

Давайте позначимо довжину основи як "x" см. Ми знаємо, що периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 25 см. Периметр трикутника обчислюється як сума всіх його сторін:

Периметр = бічна сторона + бічна сторона + основа

25 см = 9,8 см + 9,8 см + x

Тепер ми можемо вирішити це рівняння, щоб знайти довжину основи "x":

25 см = 19,6 см + x

x = 25 см - 19,6 см

x = 5,4 см

Отже, довжина основи рівнобедреного трикутника дорівнює 5,4 см.

Пошаговое объяснение: