5. Напиши, яку професію ти хочеш обрати. > Склади про неї задачу та запропонуй однокласникам

розв'язати її​

Ответы на вопрос

Отвечает Гузева Карина.

Доброго ранку!

Задача.

У школі вчаться 150 учнів. 20% - винахідниками. 30% - вченими. Скільки усього дітей хоче стати винахідниками та вченими?

Розв'язання:

1) 20 + 30 = 50 % - усього у відсотках.

2) (150 : 100) * 50 = 1,5 * 50 = 75

Відповідь: усього 75 дітей хоче стати винахідниками та вченими.