Гүлзар әртүрлі пішіндерге бөлінген. Әр жер телімінів анын есепте. Фигураларды латын әріптерімен

белгіле.4 м2 м4 м6 м​

Ответы на вопрос

Отвечает Медведева Диана.

Ответ:S=?

a=4м

b=2м

c=4м

S=4×2×4м

S=32м

(A;B;F;K)

S=?

a=4м

S=4×4

S=16м

(K;F;E;L)

S=?

a=6м

S=6×6

S=36м

(L;E;C;D)

Пошаговое объяснение: