Сашко зiбрав 26 грибiв Василько на 15 грибiв бiльше нiж Сашко а Назар на 18 грибiв бiльше нiж Сашко

iВАСИЛЬКО РАЗОМ.Скiльки грибiв зiбрали три хлопчики

Ответы на вопрос

Отвечает Русакова Анна.

Ответ:

1) 26+15=41 гриб у Василька

2) 41+26=67 грибів разом у Сашка і Василька

3) 67+18=85 грибів у Назара

4) 41+26+85=152 гриба у них всіз разом