Даю 50 баллов. вісім послідовних трицифрових чисел мають таку властивість: кожне з них ділиться

на останню цифру.Яка сума цифр найменшого з цих чисел?

Ответы на вопрос

Отвечает Кособуцький Микола.

Ответ:

13

Пошаговое объяснение:

841/1=1

842/2=421

843/3=281

844/4=211

845/5=169

846/6=141

847/7=121

848/8=106

8+4+1=13