Завдання 8. Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 35 дм. Ширина становить 20%

довжини, а висота - 60% ширини. Знайди його обєм.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение: ширина 35 х 20% : 100% =7 дм

висота 7 х 60% : 100% = 4,2 дм

V= 35 х 7 х 4,2 = 1029 м3

Отвечает Бегенбаева Дильназ.

Ответ:

1) 35 : 100 = 0,35 (дм) – припадає на 1% довжини.

2) 0,35 • 20 = 0.07 (дм) – ширина прямокутного паралелепіпеда.

3) 0.07 : 100 = 0,0007 (дм) – припадає на 1% ширини.

4) 0,0007 • 60 = 0.042 (дм) – висота прямокутного паралелепіпеда.

5) V = 35 дм • 0.07 дм • 0.042дм = 0.1029 дм3 – об’єм прямокутного паралелепіпеда.  

Пошаговое объяснение: