поїзд проходить відстань між двома станціями за 4.2 год, рухаючись зі швидкістю 54 км/год. За який

час він пройде цю відстань, якщо рухатиметься зі швидкістю 63 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Алимова Рината.

Ответ:

3.6 год

Пошаговое объяснение:

S=V*t

S=54*4.2=226.8

t=S/V=226.8/63=3.6 год.