Обчислити площу та периметр квадрата зі стороною 10м Допоможіть будьласка​


Ответы на вопрос

Отвечает Трапезникова Арина.

Ответ:

S квадрата = 100 м

P квадрата = 40 м

Пошаговое объяснение:

S квадрата = 10² или 10 * 10= 100 м

P квадрата = 10 * 4 = 40 м