10 БАЛОВ!! Відомо що 2/7 деякого числа дорівнює 8/49. Знайдіть це число


Ответы на вопрос

Отвечает Рубенко Степан.

Ответ: \frac{4}{7}

Пошаговое объяснение:

\frac{8}{49} :\frac{2}{7} =\frac{8}{49} *\frac{7}{2} =\frac{4}{7}