12. Автокөлік 10 км/сағ жылдамдықпен t сағ жүрді. Жүрілген жолдың формуласын жазыңдар. 1) t = 1,5;

2) t = 4; 3) t = 25 болғанда жүрілген жолды табыңдар.​

Ответы на вопрос

Отвечает Рідкодуб Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

S=Vt=10*1.5=15km    . S=10*2=20km

3) S=10*25=250km

Отвечает Сухих Карина.

Ответ:

1) 15 км 2) 40 км 3)250 км