Хорда завдовшки 2√2 см стягує дугу кола, градусна міра якої 90 градусів. Знайдіть довжину цієї

дуги.​

Ответы на вопрос

Отвечает Завьялов Олег.

Ответ:

дуга 90 градусів це четверта частина кола

С=2πR/4=πR/2

якщо дуга 90 градусів то і центральний кут теж 90 градусів

а тоді трикутник створений хордою і двумя радіусами рівнобедренний і прямокутний

2a^2=(2√2)^2

2a^2=8

a=2

тобто R=2, тоді С=π*2/2=πсм

Пошаговое объяснение: