Спочатку олег пройшов 45 хв зі сталою швидкістю 4 км/год потім проїхав на велосипеді 30 хв зі

сталою швидкістю 10 км/год .яку відстань він подолав зо одну годину від початку руху!! Срочно дам 10 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Кенес Санжар.

45 хв = 3\4 години

3\4 * 4 = 3 (км) пройшов пішки

30 хв = 1\2 години

1\2 * 10 = 5 (км) проїхав на велосипеді

3 + 5 = 8 (км) подолав за 1 год 15 хв.

1 год 15 хв = 1,25 години

8 : 1.25 = 6,4 (км)

Відповідь: 6,4 км.