На стоянці було 13 вантажних автомобілів а легкових -на 8 менше під;їхало ще 6 легкових автомобілів

скільки легкових автомобілів стало на стоянці?

Ответы на вопрос

Отвечает Ткачук Дима.

1) 13-8=5 (авт) легкових було на стоянці. 

2) 5+6=11(авт) стало на стоянці.