Сумма градусних мір двох кутів 123градуси.Один кут у двічи більше від іншого.Знайдіть градусні міри

цих кутів.

Ответы на вопрос

Отвечает Туркменян Артем.
Нехай, один кут = х градусів, тоді інших = 2х
маємо рівняння: х+2х=123
                            3х=123
                             х=41
 Отже, перший кут =41  градус, а інший =2*41=82 градуси