3x+4y-7=0 теңдеуіндегі y айнымаласын x айнымаласы арқылы өрнектеп мәндес теңдеуге түрлендір


Ответы на вопрос

Отвечает Куртеева Анита.

Ответ:

=-4/3у+7/3

Пошаговое объяснение:

Зх+4у-7=0

3х=-4у+7

Х=-4/3у+7/3