Будь ласка допоможіть вирішити задачу! Катер проплив 30 км за течією річки за 1,5 год. За який

час катер повернеться у початковий пункт, якщо його швидкість у стоячій воді дорівнює 17, 5 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Андреевна Елена.

Відповідь:

швидкість катера за течією=30/1,5=20км/год

швидкість течії річки=20-17,5=2,5км/год

швидкість катера проти течії річки=17,5-2,5=15км/год

за який час катер повернеться у початковий пункт=30/15=2год

Покрокове пояснення:

Отвечает Скороход Валерия.

Ответ:

S=30км

t1=1.5ч

V=17.5км/ч

_______________

t2-?

x - скорость реки

t1=S/(V+x)  => x=(S-Vt1)/t1=S/t1-V

t2=S/(V-x)=S/(V-(S/t1-V))=S/(2V-S/t1)

t2=30/(2*17.5-30/1.5)=30/(35-20)=30/15=

Пошаговое объяснение: