. З одного села в одному напрямі одночасно виїхали два вершники. Один із них рухався зі швидкістю

9,5 км/год, а другий 8,3 км/год. Якою буде відстань між ними - через 1,5 год після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Браунг Данил.

Ответ:

1,8км

Пошаговое объяснение:

9,5*1,5=14,25

8,3*1,5=12,45

14,25-12,45=1,8км

постав кращу відповідь будь ласка