топтық жарыста әр спортшы 12 рет отырып тұруды 3 рет қайталау керек.Топта 5 спортшы бар.Олардың

әркайсысы осындай 4 жаттығу жасайды.Барлық топ мушесі неше отырып тұру жаттығуын жасайды?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шуляковская Кристина.

Ответ:

12×3×4×5= 720

Жауабы 720

Отвечает Нургалиева Нурсулу.

Ответ:

12×3=36

36×4×5=720

3 тасил болады