Запишіть в зошиті систему рівнянь 2х-у=2, 3х+2у=10.Яка з запропонованих пар є розв'язком цієї

системи *

Ответы на вопрос

Отвечает Осадчий Саша.

Ответ:

Вони оба будуть розв'язком системи

Пошаговое объяснение:

{2x-y=2 | *2

{3x+2y=10

{4x-2y=4

{3x+2y= 10

{7x = 14

{x =2

{2*2-y=2

{3*2+2y= 10

{2y = 4

{y = 2

{2*2-2=2

{3*2+2*2=10