Сума трьох послідовних цілих чисел дорівнює 33. Знайди ці ччисла


Ответы на вопрос

Отвечает Ветохо Никита.

Ответ:

10; 11; 12

Пошаговое объяснение:

x - 2-е целое число.

x-1 - 1-е целое число.

x+1 - 3-е целое число.

x-1+x+x+1=33

3x=33

x=33/3=11 - 2-е число.

11-1=10 - 1-е число.

11+1=12 - 3-е число.