за одну годину насос викачує 5 л бензину скільки літрів бензину викачують чотири таких насосів за 6

годин будь ласка запис задачі Я вас дуже прошу

Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянов Алексей.

120л

Пошаговое объяснение:

6*5=30(л)- этот скільки 1 насос викачує за 6 грдин:;

4*30=120(л)-висасивають чотири насоса за 6 годин