Записати дріб,який дорівнює 4 із чисельником 4,8,20,16,40,80,60,12,36,452.


Ответы на вопрос

Отвечает Суворова Ирина.

4/1 = 4

8/2 = 4

20/5 = 4

16/4 = 4

40/10 = 4

80/20 = 4

60/15 = 4

12/3 = 4

36/9 = 4

452/113 = 4