Задача . За 12 хв учень проходить 1 км. На якій відстані від школи він живе, якщо до школи йде

півгодини?

Ответы на вопрос

Отвечает Shamritskaya Anna.


можно составить пропорцию:

12 хв - 1 км

30 хв - х км

решаем: х=30*1:12=2,5 (км)