(x-69) : 2 = 456помогите решить​


Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Анастасия.

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти значення x, потрібно помножити обидві сторони рівняння на 2:

x - 69 = 456 * 2

x - 69 = 456 * 2 x - 69 = 912

Додавши 69 до обох сторін, ми отримаємо:

x = 981

Отвечает Деордияшенко Влад.

Ответ: x = 981

Пошаговое объяснение:

(x-69) : 2 = 456
2 * (x-69) : 2 = 2 * 456
x - 69 = 912
Нужно прибавить 69 к обеим сторонам уравнения:
x - 69 + 69 = 912 + 69
x = 981