Записати відсотки у вигляді звичайного дробу 40% срочно!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Лошак Юра.

Щоб записати відсотки у вигляді звичайного дробу, ми можемо використовувати формулу:

Звичайний дріб = Відсоток/100

Таким чином, щоб записати 40% у вигляді звичайного дробу, ми можемо використати цю формулу:

Звичайний дріб = \frac{{40}}{{100}}

Спрощуючи цей дріб, ми отримуємо:

Звичайний дріб = \frac{{2}}{{5}}

Отже, 40% можна записати у вигляді звичайного дробу як $\frac{{2}}{{5}}$.

Отвечает Галимьянов Руслан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:2 /5