Велосипедист вирушив у подорож. Першого дня він проїхав 3/7 відстані,а другого дня решту-51 3/7км.

Яку відстань подолав велосипедист?

Ответы на вопрос

Отвечает Бовырина Алина.

Ответ: велосипедист преодолел 90 км.

Пошаговое объяснение:

Весь путь - это 1.

1) 1 - 3/7 = 7/7 - 3/7 = 4/7 (пути) - остаток;

2) 51 целая 3/7 : 4/7 = 360/7 · 7/4 = 90 (км0 - весь путь.